Spalviniai tipai

Mes dažnai nesusimąstom apie tai, kokį svarbų vaidmenį mūsų gyvenime vaidina spalva. Spalva – galingas įrankis, kuriuo pasinaudoję galime paveikti emocijas ir sukelti tam tikrą psichologinę ar fizinę reakciją. Drabužio spalva yra vienas pagrindinių informacijos apie mus šaltinių, kiekviena jų siunčia aplinkiniams skirtingą žinutę apie mūsų savijautą, nuotaiką bei jausmus esamu momentu.

 Kas yra spalvinis tipas?

Kiekvieną mūsų gamta apdovanojo tam tikra odos, plaukų ir akių spalva. Štai kodėl palaidinė ar lūpų dažai, idealiai tinkantys rudaplaukei strazdanei, visai netinka juodaplaukei. Renkantis drabužius ir kosmetiką svarbu žinoti, kokios spalvos Jums tinka, tam pirmiausiai reikia nustatyti savo spalvinį tipą. 

Spalviniai tipai skirstomi į keturis sezonus: pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą. Kiekvienas sezonas turi jai būdingas spalvas, kurios skirstomos į: šiltas, šaltas, ryškias, prislopintas, tamsias, šviesias. Tai esą natūraliausias ir arčiausiai gamtos esantis variantas, padėsiantis idealiai paryškinti prigimtinį grožį.

 Kaip tai vyksta?

Susitinkame Jūsų namuose Jums ir mums patogiu laiku. Įsitaisome šalia didelio veidrodžio, arčiau lango. Analizei naudojame profesionalias spalvotas skareles, kurių temperatūrą ir spalvos skiriasi. Pirmą, nustatome kokia Jūsų odos temperatūra – šilta ar šalta. Vėliau, skarelių keitimo būdu žiūrime kurios yra Jūsų sezoninės spalvos. Nustačius sezoną išsamiai papasakojame kas būdinga kiekvienam sezonui ir įteikiam Jūsų spalvų paletę.

 Ar gali spalvinio tipo analizės metu dalyvauti draugė / vyras / šeimos nariai?

Susitikimas su stilistu reikalauja susikaupimo, operatyvumo ir tinkamos atmosferos. Aplinkiniai labai blaško mūsų ir Jūsų dėmesį bei trukdo produktyviam rezultatui. Darbas su klientu vyksta akis į akį. 

 Kodėl svarbu žinoti Jums tinkančias spalvas? 

• Vilkėdami Jums tinkančias spalvas pabrėšite savo įgimtą grožį; 

 • Sėkmingai parinktos plaukų, makiažo ir drabužių spalvos daro Jūsų odą jaunesnę, gaivesnę, akis išraiškingesnes, plaukus žvilgančius; 

 • Sutaupysite laiko apsiperkant;

 • Drabužiai spintoje derės tarpusavyje; 

• Bus pastebimas ne Jūsų drabužis, o visų pirmą – Jūs.  

 Stilisto rekomendacija

Spalvinio tipo analizei nuvalykite makiažą ir būkite be papildomų aksesuarų šalia veido. Jeigu Jūsų plaukai yra dažyti juos turėsime paslėpti po vienkartine kepure. Analizei atlikti reikalingas didelis veidrodis ir natūrali šviesa, todėl patariame planuoti susitikimą dieną. Esant norui paruoškite kelis drabužius iš Jūsų spintos, apžvelgsime jų sezoną ir įvertinsim ar jie Jums spalviniai yra tinkami. 

 Darbo tikslas - išmokyti vilkėti Jus puošiančias spalvas :)

 Paslaugos kaina - 40 eur./ 1 val.

*Nuolaidos taikomos studentams/ lojaliems klientams/ moterų klubo narėms 

SPALVINIO TIPO ANALIZĖ

Copyright ©2017 stiliausklase.lt, All Rights Reserved.