Drabužių spintos revizija

Ar visada turite ką apsirengti ir greitai sukomplektuojate drabužius? Ar žinote kaip derinti juos tarpusavyje? Ar žinote kaip efektyviai apsipirkti? Jeigu Jūsų atsakymas “Ne”, kreipkitės į mūsų stilistus, mes atliksime spintoje tvarką ir tuo pačiu išmokysime drabužių derinimo gudrybių. 

 Kaip tai vyksta? 

Susitinkame Jūsų namuose Jums ir mums patogiu laiku. Norime atkreipti dėmesį, kad efektyvesnę darbo kokybę užtikrina dienos šviesa. Pirmą, mes susipažįstame ir dar kartą išsamiai aptarsime, kokį rezultatą norite gauti šiandien. Mums svarbu suprasti koks Jūsų gyvenimo būdas ir revizijos tikslai. Darbo metu parinksime tinkamiausius drabužių komplektus Jūsų figūros tipui, užmiršti drabužiai ras savo porą, o šiandien dienai neaktualūs daiktai, kurių būklė, forma, spalva, faktūra ar drabužio amžius Jums netinka, paliks Jūsų spintą.  

 Ar gali revizijos metu dalyvauti draugė / vyras / šeimos nariai? 

Revizijos procesas reikalauja susikaupimo, operatyvumo ir tinkamos atmosferos, todėl pasirūpinkite iš anksto, kad darbo su stilistu Jums netrukdytų šeimos nariai ir kitos aplinkybės. Giminės ir draugai vertindami drabužius laikosi subjektyvios nuomonės "patinka / nepatinka", o ne sutelkia dėmesį į iškeltus darbo tikslus ir juolab netaiko žinių apie stilių. Tai labai blaško mūsų ir Jūsų dėmesį bei trukdo produktyviam darbui. Spirtos revizija vyksta su klientu akis į akį.

 Paslaugos nauda 

Atsiras daugiau vietos ir tvarkos Jūsų drabužių spintoje; 

Kiekvienas rūbas ar aksesuaras turės savo paskirtį; 

Sužinosite kurie drabužiai ir aksesuarai tinka Jūsų figūros tipui ir koloritui; 

Turėsite sukomplektuotus derinius į darbą, laisvalaikiui, pasimatymui :)

Gausite naudingus stilisto patarimus; 

Išgirsite objektyvią specialisto nuomonę apie Jūsų stilių; 

Paruošime artimiausių pirkinių sąrašą. 

 Stilisto rekomendacija 

Prieš kiekvieną reviziją Jūsų drabužinėje rekomenduojame tam fiziškai ir morališkai nusiteikti. Būkite pailsėjusi, pasidažiusi ir kasdieniškai susišukavisi, nes daugelis rūbų iš Jūsų spintos turės būti pamatuoti, pademonstruoti bei nufotografuoti. Paruoškite revizijai ne tik drabužius, bet ir aksesuarus – avalynė, rankinės, diržai, šalikai, papuošalai, kt. Prieš stilistui atvykus sudėkite juos matomoje ir patogioje vietoje. Nusiteikite, kad girdėsite objektyvią nuomonę ir reikės “pažvelgti tiesai į akis”, galimai teks atsisakyti Jums įprastų drabužių derinių. Prieš susitikimą pagalvokite, kokius klausimus norite užduoti specialistui.  Paruoškite tušinuką ir popieriaus lapą pirkinių sąrašui pildyti.

 Darbo tikslas - kad kiekvienas drabužis spintoje turėtų savo porą, paskirtį ir džiugintų Jus :)

 Paslaugos kaina - 100 eur./ iki 6 val. 

*Nuolaidos taikomos studentams/ lojaliems klientams/ moterų klubo narėms

**Už papildomą kainą, nustatome Jūsų spalvinį tipą, figūros tipą. 

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

SVETLANOS atsiliepimas

Спасибо Виктории за терпение, корректность, компетентность и легкость в общении, за помощь в познание себя, возможность внести коррективы и разгрузить не только шкаф, но и избавиться от ненужных стериотипов и некоторых комплексов! А еще за возможность обдуманно тратить деньги при форморовании гардероба, за будущую финансовую экономию! Удачи вам, Виктория! Новых знаний и возможностей делать этот мир чуточку лучше и красивей!

RŪTOS 
atsiliepimas

Viktorija, labai ačiū už ypatingai įdomią dieną. Man taip įkrėtė proto :). Labiausiai patiko klausimas, kada pirkai ir kada paskutinį kartą buvai apsivilkusi? :) Tiesiog akis atvėrė. Pusę drabužinės išmečiau. Privertei susivokti, kad ne visi gražūs drabužiai mane puošia. Tu šauni, turi ką pasakyti ir turi begalinę kantrybę. Man labai patiko. Tikiu, kad tau labai seksis!

AKVILĖS atsiliepimas

Esu labai dėkinga Viktorijai už patarimus ir įneštą supratimą apie stilių. Buvo labai naudingi pastebėjimai, kas tinka mano figūrai, mano spalviniam tipui. Vilkėdama Viktorijos suderintais modeliukais, pasijaučiau labiau savimi pasitikinti, atsirado ne tik išorinio, bet ir vidinio žavesio! Ačiū

ALINOS 
atsiliepimas

Ačiū Viktorijai už malonų, nuoširdų bendravimą, puikius ir taiklius stiliaus ( Stiliaus Klasė ) patarimus! Ir kai kuriems stiliaus pokyčiams įgyvendinti man (kaip supratau), dar reikia pasiauginti drąsos! Bet neseniai pradėjau vadovautis gyvenime tokia taisykle ( už tai ačiū Rytis Lukoševičius ): "Veik drąsiai, nepaisant baimės!" Visur ir visose srityse, ir ypač ten, kur nori įkvėpti Gyvenimo džiaugsmo pilnais plaučiais! O to norisi visur!
Copyright ©2017 stiliausklase.lt, All Rights Reserved.