Asmeninis apsipirkimas

Patirtis rodo, kad spontaniškai įgytas drabužis ar aksesuaras, nepateisina investuoto laiko ir lėšų, bei sukurią chaosą drabužių spintoje. Asmeninio apsipirkimo metu mes išvengiame pavienių daiktų pirkimo, nes tikslingai suplanuojame parduotuvių maršrutą ir parengiame pirkinių sąrašą. Prieš apsipirkimą išsiaiškiname Jūsų poreikius ir lūkesčius, bei nusprendžiame, ko trūksta Jūsų spintoje ir kokį biudžetą tam galite skirti :)

Kokią pinigų sumą skirti apsipirkimui? 

Apsipirkimo suma turėtų būti Jums patogi. Šiandien daugelį prekių galima įsigyti skirtingame kainų segmente. Mes dirbame su įvairiu biudžetu bei orientuojamės į rezultatą, o ne į drabužio kainą. Mūsų tikslas – efektyvus apsipirkimas bet kokia kaina :)
Tuo atveju, jei biudžetas bus iš anksto sutartas, galite būti tikri, kad laikysimės numatyto plano.  

 Ar gali asmeninio apsipirkimo metu dalyvauti draugė / vyras / šeimos nariai? 

Veiksmingo apsipirkimo procesas reikalauja susikaupimo, operatyvumo ir tinkamos atmosferos. Giminės ir draugai vertindami drabužius laikosi subjektyvios nuomonės "patinka / nepatinka", o ne sutelkia dėmesį į iškeltus apsipirkimo tikslus ir juolab netaiko žinių apie stilių. Tai labai blaško mūsų ir Jūsų dėmesį bei trukdo produktyviam darbui. Kiekvienas apsipirkimas su klientu vyksta akis į akį. Darbas poromis yra galimas tik tuo atveju, jei mes formuojame įvaizdį dviem, pavyzdžiui, vestuvėms ;)  

 Kaip tai vyksta? 

Mes susitinkame prekybos centre ar kavinėje, netoli parduotuvių. Pirmą, mes susipažįstame ir dar kartą išsamiai aptariame, kokį rezultatą mes norite gauti šiandien. Susitikimo metu užduodame daug klausimų, nes mums svarbu suprasti koks Jūsų gyvenimo būdas ir lūkesčiai. Parengiame apsipirkimo planą. Vėliau keliaujame į parduotuves. Priklausomai nuo skirto biudžeto ir nustatytų tikslų parenkame tinkamiausius drabužių komplektus Jūsų figūrai. Apsipirkimas vyksta vieno prekybos centro ribose. Esant reikalui galimas ir pavienių parduotuvių lankymas.

Paslaugos nauda 

Kiekvienas įsigytas rūbas ar aksesuaras turės paskirtį; 

Iškarto sukomplektuoti deriniai; 

Išansto parengtas maršrutas, laiko taupimas; 

Drabužiai ir aksesuarai tinkantys Jūsų figūros tipui ir koloritui; 

Naudingi stilisto patarimai apsipirkimo metu; 

Objektyvi specialisto nuomonė. 

Stilisto rekomendacija 

Prieš asmeninį apsipirkimą patariame atlikti reviziją Jūsų drabužinėje. Labai dažnas atvejis, kai drabužius nemokame sukomplektuoti ar pasimetame tarp jų gausos. Atlikus esamų drabužių analizę, išvengsime pasikartojančių drabužių įsigijimo, paruošime vietą naujiems rūbams bei parengsime ne NAUJŲ, o PAPILDOMŲ pirkinių sąrašą.  

Darbo tikslas - atsinaujinusi ir savimi pasitikinti moteris :) 

Paslaugos kaina - 100 eur./ iki 5 val. (60 eur./ iki 3 val.) 

*Nuolaidos taikomos studentams/ lojaliems klientams/ moterų klubo narėms 


Copyright ©2017 stiliausklase.lt, All Rights Reserved.