ŽIRNELIAI ARBA "POLKA - DOT" RAŠTAS

viktorija_on_style💕💕💕ŽIRNELIAI ARBA "POLKA - DOT" RAŠTAS ____________________

Kiekvieną sezoną kinta spalvos ir raštai. Bet dažniausiai – ne tiek, kad labai nustebintų. Šiame pavasario-vasaros sezone karaliauja 1980-ieji, ir čia be žirnelių neapsieinama. Nors šiandien taškuotus audinius populiarumu lenkia dryžiai ir langeliai, bet „polka dots“ vis dar išlieka klasika. 

Pastarasis juodai baltas žirnelių variantas - visada pabrėš jūsų moteriškumą ir suteiks šiek tiek retro dvasios. Vadinamasis „polka dots“ raštas gretinamas su vaikyste, vėjavaikiškumu ir skleidžia gyvenimo džiaugsmą. Dabar madingi tiek stambūs, tiek smulkūs žirneliai, nuo kurių net mirga akyse. 

Apskritai žirnelių raštas yra laikomas gana universaliu - jis puikiai dera prie įvairių drabužių. Taškuoti drabužiai šauniai atrodo ne tik laisvalaikio, bet ir darbo garderobe. Jei dirbate biure, drąsiai vilkėkite taškuotus marškinius, palaidinę, pasipuoškite taškuota skarele ar rankine, tačiau rinkitės subtilesnes spalvas. Poilsiaudamos ar laisvalaikio metu nevaržykite savo fantazijos: ryškios spalvos, skirtingų dydžių taškeliai, taškuoti aksesuarai – visa tai galite derinti vienu metu. 
Derinkite įvairių dydžių žirnelius ir žaismingas bei elegantiškas įvaizdis jums garantuotas.  
Žirneliai - be galo moteriška! 👠👠👠
______________________ 

Leather jacket -@zara 
Scarf -@mango 
Skirt - @asos 
Top - @hm 
Bag - @zara 
Shoes -@market in Turkey 

Photo by @enrita_diniene 
 #style #fashion #stiliausklase #imagemakers #stylebook

2018 09 17
Copyright ©2017 stiliausklase.lt, All Rights Reserved.