GOFRUOTAS SIJONAS

viktorija_on_style💕💕💕GOFRUOTAS SIJONAS 
____________________

Gofruoti ir plisuoti midi ilgio sijonai yra tvirtai įsišakniję moterų drabužių spintoje ir dažnai siejami su beveik klasikiniu moterišku stiliumi. Šį gaminį į populiarumo viršūnę sugrąžino mados namai „Gucci“, 2016 metų tarpsezoninėje kolekcijoje pristatę „paauksuotą“ plisuotą sijoną iki pusės blauzdų. 

“Plisse“ klosčių autoriumi laikomas Mariano Fortuni, tačiau stilistų teigimu plačiajai visuomenei pirmoji prisuota suknelė buvo pristatyta Isadoros Duncan 1920-aisiais. 
50-aisiais metais plisuotų klosčių populiarumas išaugo Marilyn Monroe dėka, o 80-aisiais šio gaminio gerbėja tapo stiliaus ikona princesė Diana. Kaip ir su kuo derinti plisuotą/gofruotą sijoną?
 》Niekada nepralošite derindamos plisuotą sijoną su vyrišku švarku, sportiniais bateliais, aulinukais ar sportbačiais-kojinėmis. 
》Derindamos sijoną su aukštakulniais pabrėžkite savo liemenį įgnybtais švarkais, taip Jūsų figūra įgaus nepriekaištingą smėlio laikrodžio siluetą. 
》Derinant skirtingas faktūras ir audinius, toks lengvas klostuotas sijonas gerai atrodo prie palto ar baikeriško stiliaus odinukės. 
》Gofruoto tipo sijoną gatvės pamaivos derina su baltais marškinėliais, glaustinukėmis, oversized megztiniais bei su marškiniais. 
》Įdomiai atrodysite pasirinkusios asimetrišką, įstrižai kirptą klostuotą sijoną, nes jis suteiks įvaizdžiui gyvumo ir dinamiškumo. 

 Gofruoti ir plisuoti sijonai yra gana universalūs ir juos gali prisijaukinti kiekviena! Taigi nebijokite žaisti ir ieškoti savitų variantų!😘 
_____________________ 

Leather jacket - @zara
Neckless -@vintage 
Pleated skirt - @asos 
T-shirt - @asos 
Bag -@zara 
Shoes -@market in Turkey 

Photo by @enrita_diniene 
#style #asos #fashion #stiliausklase #imagemakers #stylebook 

2018 09 13
Copyright ©2017 stiliausklase.lt, All Rights Reserved.