ZARA TOTAL LOOK

viktorija_on_style💕💕💕ZARA TOTAL LOOK 
____________________

Zara - unikalus prekinis ženklas, turintis labai specifinę reputaciją rinkoje. Įmonė specializuojasi greitai prisitaikydama prie tendenciju ir išsiskiria ypatingu požiūriu į kolekcijos formavimą. Pavyzdžiui, jeigu prekė nėra parduodama, tai labai tikėtina, kad ji bus pašalinta iš visų parduotuvių ir siunčiama peržiūrai, o jos vietoje atsiras kažkas naujo :):)

Čia dirba daugybė talentingų jaunų dizainerių, turintys šviežių idėjų ir "gaudantys" gatvės mados tendencijas. Tuo pačiu, Zara nedvejodama kopijuoja žymių prekinių ženklų idėjas ir kas įdomiausia - pradeda pardavinėti jas greičiau už patį autorių.

Tačiau ar verta pirkti drabužius H&M, Zara, Mango, ASOS ir kituose fast fashion prekiniuose ženkluose, ar geriau vadovaujantis logika "mes dar ne tokie turtingi, kad galėtume pirkti pigius daiktus"? Mados redaktoriai teigia, kad nėra nieko blogo derinant prabangius dizainerių drabužius su pavyzdžiui ASOS bateliais. Tuo tarpu mados puristai ir eko-aktyvistai, priešingai, diskredituoja tarptautinius monstrus, kaltindami juos bloga kokybe, išteklių išeikvojimu ir prastomis medžiagomis. 

O kaip galvojate Jūs? Ar perkate massmarket parduotuvėse? Ar kaina atitinka kokybę? :):):) 
Mano įvaizdis sukurtas būtent tam, kad susidarytumėte nuomonę ir atsakytumėte - ar galima nuskaityti kad šis derinukas yra total look ZARA? 😁 😘😍😁 
____________________ 

Blaiser -@zara 
Trausers -@zara 
Belt -@zara 
Earrings - @zara 
Neckless -@zara 
Hair scarf - @zara 
Sunglasses - @mango 
Top- @HM 
Bag -@zara 
Shoes -@hotiç 

Photo by @enrita_diniene 
____________________

#style #asos #fashion #stiliausklase #imagemakers #stylebook

2018 09 10

Copyright ©2017 stiliausklase.lt, All Rights Reserved.